Naar content

P&V Verzekeringen - SINT-TRUIDEN

ZAKENKANTOOR JOHAN DROOGMANS

Contact

76 Hasseltsesteenweg, 3800 Sint-Truiden

011/69.52.77

johan.droogmans@pv.be

 

Openingsuren

Beste klant,

 

Tijdens de zomermaanden (van 4 juli tot 2 september) is het kantoor elke voormiddag van 9u tot 12u geopend.  Na de middag werken we enkel op afspraak.


Wenst u hulp bij het invullen van uw belastingaangifte of wil u uw Voorstel van Vereenvoudigde Aangifte door ons laten nakijken, dan kan u online een afspraak (op woensdag of vrijdag) inboeken via de blauwe knop bovenaan deze webpagina.

Uw Voorstel van Vereenvoudigde Aangifte kan u laten nakijken tot 30/06/2022; voor uw aangifte maakt u een afspraak tijdens de maanden juni, juli of augustus.

Deze afspraken kunnen zowel fysiek op kantoor als online via Teams doorgaan.

 

Bedankt voor het vertrouwen en graag tot binnenkort!

 

Team P&V Haspengouw-Hageland

voormiddag namiddag/avond
Maandag 9u00 - 12u00 op afspraak
Dinsdag 9u00 - 12u00 op afspraak
Woensdag 9u00 - 12u00 op afspraak
Donderdag 9u00 - 12u00 op afspraak
Vrijdag 9u00 - 12u00 op afspraak
Zaterdag gesloten gesloten
Zondag gesloten gesloten

Ons kantoor

Hartelijk welkom in ons kantoor in Sint-Truiden.
Op zoek naar een autoverzekering of brandverzekering?
Wilt u pensioensparen?
Wenst u meer informatie over een levensverzekering?
Wij geven u graag een persoonlijk advies aangepast aan uw behoeften.
Ontdek hier al onze verzekeringsproducten.

Een schadegeval?
Dan kunt u rekenen op P&V!
Wij helpen u graag bij de administratieve afhandeling van uw dossier.
Klantentevredenheid , efficiƫntie en betrokkenheid zijn onze sleutelwoorden.

Hebt u een vraag of wenst u meer informatie?
Aarzel niet om langs te komen in ons kantoor om elkaar te ontmoeten.
U kunt ons ook contacteren via e-mail of via telefoon.
Wij helpen u graag verder!

Onze medewerkers

Johan DROOGMANS

Zaakvoerder
011/69.52.77
johan.droogmans@pv.be

Kurt Fransen

Advisor Life & Insurance
011/69.52.77
kurt.fransen@pv.be

Nico Dewil

Advisor Life & Insurance
011/69.52.77
nico.dewil@pv.be

Ta Gioi

Advisor Life & Insurance
011/69.52.77
ta.gioi@pv.be

Katrijn Droogmans

Onthaal & Management Assistant
011/69.52.77
katrijn.droogmans@pv.be

Ronald Delmel

Commercial Support & Senior Claims
011/69.52.77
ronald.delmel@pv.be

Inge Smits

Claims Management
011/69.52.77
inge.smits@pv.be