Naar content

P&V Verzekeringen - SINT-TRUIDEN

ZAKENKANTOOR JOHAN DROOGMANS

Contact

76 Hasseltsesteenweg, 3800 Sint-Truiden

011/69.52.77

johan.droogmans@pv.be

 

Openingsuren

Beste klant,

 

Donderdag 30 september 2021 werken we uitzonderlijk met gewijzigde openingsuren.  We staan die dag voor je klaar van 9u00 tot 13u00 (en dus niet zoals gebruikelijk 's namiddags).

 

Om onnodige wachttijden te vermijden, werken wij zoveel als mogelijk op afspraak.

Wil je ons per mail contacteren, dan kan dat via het persoonlijke emailadres van uw adviseur.

 

Hartelijke groet,

Team P&V Haspengouw-Hageland

voormiddag namiddag/avond
Maandag 9u00 - 12u00 13u00 - 17u00
Dinsdag op afspraak 13u00 - 17u00
Woensdag 9u00 - 12u00 13u00 - 19u00
Donderdag op afspraak 13u00 - 17u00
Vrijdag 9u00 - 12u00 13u00 - 17u00
Zaterdag gesloten gesloten
Zondag gesloten gesloten

Ons kantoor

Hartelijk welkom in ons kantoor in Sint-Truiden.
Op zoek naar een autoverzekering of brandverzekering?
Wilt u pensioensparen?
Wenst u meer informatie over een levensverzekering?
Wij geven u graag een persoonlijk advies aangepast aan uw behoeften.
Ontdek hier al onze verzekeringsproducten.

Een schadegeval?
Dan kunt u rekenen op P&V!
Wij helpen u graag bij de administratieve afhandeling van uw dossier.
Klantentevredenheid , efficiƫntie en betrokkenheid zijn onze sleutelwoorden.

Hebt u een vraag of wenst u meer informatie?
Aarzel niet om langs te komen in ons kantoor om elkaar te ontmoeten.
U kunt ons ook contacteren via e-mail of via telefoon.
Wij helpen u graag verder!

Onze medewerkers

Johan DROOGMANS

Zaakvoerder
011/69.52.77
johan.droogmans@pv.be

Kurt Fransen

Advisor Life & Insurance
011/69.52.77
kurt.fransen@pv.be

Nico Dewil

Advisor Life & Insurance
011/69.52.77
nico.dewil@pv.be

Ta Gioi

Advisor Life & Insurance
011/69.52.77
ta.gioi@pv.be

Katrijn Droogmans

Onthaal & Management Assistant
011/69.52.77
katrijn.droogmans@pv.be

Ronald Delmel

Commercial Support & Senior Claims
011/69.52.77
ronald.delmel@pv.be

Inge Smits

Claims Management
011/69.52.77
inge.smits@pv.be