Ons contacteren

Uw Account Manager Institutionelen (AMI) coördineert voor u een team van experts en specialisten. Zij kunnen u helpen bij specifieke vragen.

A. Commerciële dienst

Chantal Dedeken
Office Support
instit@pvgroup.be
02 250 92 74
Head of Instutional Market
Virginie Van Riet

virginie.van.riet@pv.be
02 250 92 52

B. Technische dienst

Directeur
Fabrice Heuts
fabrice.heuts@pv.be
02 406 39 14
Verantwoordelijke Institutionelen (juriste)
katrien.van_der_meeren@pv.be
02 250 98 73
Coördinator overheidsopdracht (jurist)
ganael.pastoret@pv.be
02 250 95 47
Materiële schade (brand …)
business.prod@pv.be
02 250 81 23
Arbeidsongevallen
business.prod@pv.be
02 250 81 23
Collectieve verzekeringen (hospitalisatie, gewaarborgd inkomen,…)
health@pv.be
02 250 93 80
Groepsverzekering, gewaarborgd inkomen
groupe@pv.be
02 250 90 79

C. Dienst schadegevallen

Diensthoofd Materiële schade (brand, auto, BA)
michel.mathy@pv.be
02 250 93 21
Materiële schade (brand,…)
claims-NS@pv.be
02 250 81 01
Diensthoofd Arbeidsongevallen, lichamelijke schade
tanguy.deleu@pv.be
02 250 93 16
Arbeidsongevallen
claims-NS@pv.be
02 250 81 01
Collectieve verzekeringen (hospitalisatie, gewaarborgd inkomen,…)
health@pv.be
Groepsverzekering, gewaarborgd inkomen
groupe@pv.be
02 250 90 79
Verantwoordelijke Technische inspecteurs
patrick.cautaerts@vivium.be
02 250 95 71

D. Schade-inspecteurs

West-Vlaanderen

Rudy Depoorter
0475 79 20 98
rudy.depoorter@pv.be

Stefanie Vanloocke
0495 18 60 77
stefanie.van_loocke@pv.be

Oost-Vlaanderen

Pieter Slock
0475 97 68 56
pieter.slock@pv.be

Luc De Ryck
0475 44 30 62
luc.de.ryck@pv.be

Antoine Moentjes
0475 97 68 36
antoine.moentjens@pv.be

Vlaams-Brabant / Limburg

Geert Bakelants
0475 49 66 02
geert.bakelants@pv.be

Pieter Fierens
0477 38 16 62
pieter.fierens@pv.be

Jan Peten
0499 57 91 19
jan.peten@pv.be

Luik / Luxemburg

Georges Bellefroid
0476 49 01 42
georges.bellefroid@pv.be

Jean-Marc Delande
0499 57 93 85
jean_marc.delande@pv.be

Daniel Paquet
0499 57 91 21
daniel.paquet@pv.be

Henegouwen

Peggy Duszynski
0499 57 94 08
peggy.duszynski@pv.be

Jean-Jacques Mottrie
0499 57 93 79
jean_jacques.mottrie@pv.be

Hervé Taelman
0499 57 92 10
herve.taelman@pv.be

Charleroi / Namen / Waals-Brabant

Didier Evrard
0476 22 43 42
didier.evrard@pv.be

Jean-François Foulon
0475 59 36 72
jean-francois.foulon@pv.be

Serge Kiebooms
0475 49 86 08
serge.kiebooms@pv.be

Dimitri Sail
0475 74 84 15
dimitri.sail@pv.be

Daniel Vermuyten
0476 49 01 54
daniel.vermuyten@pv.be

E. Preventiedienst

Preventie auto, brand, BA, AO
katrien_van_der_meeren@pv.be
02 250 98 73

Bijstand